RedmiBook: Xiaomi išleido patį pigiausią nešiojamą kompiuterį

RedmiBook geresnis už MacBook: Xiaomi išleido patį pigiausią nešiojamą kompiuterį

Nėra paslaptis, kad Xiaomi užsiima nešiojamais kompiuteriais jau daugiau nei 3 metus, per kuriuos spėjo daug pasimokyti. Kiekvienas naujas šios elektroninių prietaisų kategorijos kūrinys pranašesnis už praeitą. 2019 metais gegužės 27, Xiaomi padarė tai ko niekas iš jų nesitikėjo – jie anonsavo naujo ultra plono RedmiBook nešiojamo kompiuterio prezentaciją. Kompiuteris veikia Windows 10 operacinės sistemos pagrindu. Jis yra geresnis už MacBook, bet kainuoja 2-3 kartus pigiau. Tai daro jį prieinamu plačiam pirkėjų ratui. Naujovė taps pirmu tokio tipo prietaisu, kuris bus išleistas į rinką pagal Redmi prekės ženklą.

Xiaomi-RedmiBook-bendra-isvaizda

Oficialus šaltinis pranešė, kad naujovė taps atvira pirkimui jau birželio pradžioje, o vadinsis jinai Xiaomi RedmiBook 14. Šis modelis skirtas tiems, kam visur ir visada reikia galimybė spręsti daugybė užduočių. Redaguoti dokumentus, kurti tekstus, tikrinti paštą ir dauguma kitų. Visą tai naujas prietaisas, ant kurio iškart yra instaliuota licencijuota Windows 10 Home kopija, siulo pirkėjui už prieinamą kainą.

Pagal išankstinius duomenis nešiojamas kompiuteris turi 14-colių IPS-ekraną, kuris palaiko Full HD raišką (1920×1080 pikselių), NVIDIA GeForce MX250 vaizdo plokštę, 8 GB operativinės ir 128/256/512 GB flash atminties SSD, o taip pat procesorių pagal pasirinkimą – Intel Core i5/i7. Bazinis modelis turintis 128 GB flash atminties, 8GB RAM, ir Intel Core i5 tapo pigiausiu nešiojamu kompiuteriu pasaulyje, kuris turi tokius parametrus. RedmiBook korpusas yra pagamintas iš aviacinio aliuminio, kuris suteikia prietaisui stilingą, šiuolaikinę išvaizdą.

Liko tik sulaukti oficialaus GLOBAL anonso, kad pagaliau būtų įmanoma padaryti pirmas išvadas apie naują Windows 10 pagrindu Xiaomi kompanijos pagaminta nešiojamą kompiuterį. Pagal bendrus faktorius ir pagal kainos/kokybės santykį jis taps geresniu už Apple MacBook. Savaime aišku, kad iš pradžiu gauti kompiuterį bus įmanoma tik Kinijoje, bet praėjus trumpam laikui šis produktas bus prieinamas ir kitose šalyse, taip pat ir Lietuvoje. Klausymas tik tame, kokia kaina mums siūlys oficialus Xiaomi platintojai-atstovai? Tai netrukus galėsite sužinoti ČIA.

Kiti MISALE straipsniai

mi.com

Tagged , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *