Xiaomi Redmi Note 7 – kodėl jis yra toks neįtikėtinas?

Xiaomi Redmi Note 7 – kodėl jis yra toks neįtikėtinas?

Prieš kelias dienas Xiaomi pranėšė, kad Redmi taps atskyra kompanija, turės savo vystymosi vektorių, vadovavimą ir biudžetą.

Ir ką jūs galvojate? Tam tikru nesuprantamu būdu katik sukurta Redmi sugebėjo išleisti iš karto 2 įspudingus išmaniuosius telefonus, kurie pretenduoja į 2019 metų geriausio išmaniojo telefono vardą.

Xiaomi-Redmi-Note-7-6-3-abi-puses

Vargu, ar konkurentai galės pagaminti kažką panašaus. Taigi, kas gi tai yra – karališka dovana iš Xiaomi, arba protingas reklaminis PR žingsnis?

Nauja kompanija – naujos taisyklės

Taigi pradėkime nuo svarbiausio fakto: nuo sausio 2019 metų Redmi nustoja būti Xiaomi brendo dalimi ir tampa visiškai nepriklausoma kompanija. Jos kaina apytiksliai apibrėžta kaip viena trečioji visos Xiaomi kompanijos kainos – butent tiek Xiaomi prarado akcijų rinkoje.

Viskas pareikšta tuo, kad Redmi turi savo akcijas, kūrėjų komandą ir idėjų vystymosi strategiją, taip pat ir savo produktų liniją. Kažką panašaus mes galime pamatyti pas Huawei, kurie išskyrė Honor liniją.

xiaomi_redmi_note_7-13

Honor flagmanas mažai skiriasi nuo vidutinės vertės Huawei (o vidujė išvis yra identiškas), ir leidimas prekių ženklų platinimui reikalingas tik vienas.

Skirtingos kainos ir programinė įranga, bet dažniausiai paskirtis ir geležis nesiskiria. Reikalaujame daugiau pardavimų!

Toks išsiskaidymas reikalauja daugiau reklaminių išlaidų, bet prie tuo pačio 2 nepriklausomus prekių ženklus galima pletoti nepriklausomai. Ir sankcijos jiems bus nustatomos skirtingos, jų suvokimas irgi bus individualus.

xiaomi_redmi_note_7

Redmi – geriausi biudžetiniai telefonai, bet dabar jie kaip ir Mi gali tapti bet kokiais ir nebutinai pigiais. Per Xiaomi konferenciją tą žinią pareiškė Lei Jun, ir pažadėjo, kad kartu su prieinamais Redmi modeliais po 150$, bus ir rimtesnių prietaisų po 295$ ir net po 370$.

Naujos kompanijos pirmagimis pasirinko paprastesnius tikslus ir atrodo, kad tokiu būdu nutraukė jackpotą – Redmi Note 7 siūla viska ir iš karto.

Niekas neatspės kiek kainuoja šis Xiaomi Redmi išmanusis telefonas

Taigi prašome sutikti: Xiaomi Redmi Note 7 ir Note 7 Pro. Pirmi naujos kompanijos Redmi išmanieji telefonai, šlovingos Xiaomi Redmi linijos pasekėjai. Butent tos linijos dėka Xiaomi savo laiku sulaukė sekmę.

Išoriškai prietaisai nesiūlo nieko naujo: atidirbta IPS-matrica su 6,3 colių dydžio ekranu a-lia Mi 8 Lite, panašus gradientinis stiklinis korpusas (tik žymiai tvirtesnis, per testavimus sudaužyti stiklą nesigavo), griežtos formos ir apsauga. Naujoviška yra madinga mūsų laikais FullHD+ rezoliucija, bet viskas kitas yra būtent tai už ką Redmi išmaniuosius telefonus publika myli dar nuo 4-tos kartos.

xiaomi_redmi_7

Tačiau, nuo senesnių modelių naujokai skiriasi ekrano kokybe (spalvų raiška 87% NTSC ir 450 kd/m2 ryškumas padarytų garbės bet kokiam flagmanui) ir beveik pilnu rėmelių išnykimu.

Pagrindiniai trūkumai ištaisyti. Jei tik Xiaomi nesugalvos tradiciškai dirbti su skirtingais matricų tiekėjais, kas dažniausiai priveda prie eksploatacijos nestabilumo ir vaizdo kokybės trūkumų, priklausomai nuo partijos.

Topinis procesorius biudžetiniame Xiaomi Redmi prietaise?

Pagrindiniu netikėtumu tapo naujoviški procesoriai. Vietoje lauktų biudžetinių procesorių Redmi panaudojo… praeitų metų vidutinės kainos, o jei tiksliau – butent pre-topinius: butent taip galima pavadinti platformą Snapdragon 660.

Jinai taip pat yra naudojama Xiaomi A2 (Mi 6X) ir Mi Note 3 telefonų gamyboje, kur jau suspejo parodyti save iš geriausios pusės: pragalvotos architektūros ir greitos Adreno 512 grafikos dėka jinai aplenkia Snap 821 ir šiek tiek pralaimi Snap (faktinio darbo metu) 835.

Jei lyginti su analogišku Xiaomi Mi Note 3, su įmontuotu 4000 mAv akumuliatoriumi, tai iš Redmi Note 7 galima tikėtis iki 15 valandų video atkūrimo ir pora parų įtempto autonominio darbo.

Šaltas, stiprus procesorius turi puikias grafikos charakteristikas ir mažą energijos suvartojimą: kas gali būti geriau? Gal greito pakrovimo Quick Charger 4.0 palaikymas? Jis irgi yra!

“Pro” modifikacija naudoja Snapdragon 670, sukurta pagal 10 nm technini procesoriu skirtingai nuo 14 nm Snapdragon 660: vietoje 4 x Cortex-A73 ir 4 x A53 kombinacijos, panaudoti 2 x Cortex-A75 ir 6 x A55.

Šių prietaisų energijos sunaudojimas yra žymiai mažesnis, atsižvelgiant į tai kad našumas beveik nesiskiria. O realus darbas vyks greičiau, pažangesnio Adreno 615 grafinio procesoriaus dėka. Nieko panašaus dar niekas nesiūlė, nei už 150$, nei už 250$. Konkurencija su tokiomis galimybėmis visiškai išnyksta.

Flagmano lygio kamera

Redmi Note 7 aprūpintas dviguba pagrindine kamera, pagaminta ½ colio formato Samsung GM1 modulio pagrindu, su kombinuotais 1,6 mkm dydžio piksėliais.

xiaomi_redmi_note_7_camera

Redmi  Note 7 Pro konstrukcijoje panaudos pažangesnę SonyIMX586 matricą su tokiais pačiais parametrais. Pagrindiniam moduliui abejais atvejais panaudotas objektyvas su F/1,8 diafragma.

Taip pat papildomai prie pagrindinės bus priskirtas 5 Mp sensorius skirtas analizuoti scenos gylį ir spalvų korekciją.

Su vaizdo kokybe pagal kontrastą ir spalvumą viskas aišku – naudotojai bus patenkinti. O apie 48 Mp sensorius verta papasakoti plačiau.

xiaomi_redmi_note_7_vaizdas

Kaip Samsung, taip ir Sony vienu metu įgyvendino neįprastą matricos technologiją: vaizdo atkurimo metu kiekvienam paveikslelio pikseliui naduojami 4 matricos pikseliai.

Teoriškai, 48 Mp naudą gali sugadinti netinkama programinė įranga, bet mes juk suprantame: kombinuotas pikselis fiksuoja daugiau šviesos, o tai reiškia, kad kamera geriau priskirta darbui tamsoje arba sudėtingose scenose.

xiaomi_redmi_note_7_cameros_sulyginimas
xiaomi_redmi_note_7_nuotraukos

Naudojant paprastą sensorių, tokio efekto išgauti paprasčiausiai neįmanoma, nepadės net išmaniausia programinė įranga.

Balansas ir kokybė: tikras Xiaomi Redmi

Su PĮ viskas turėtų būti gerai: nuo MIUI niekas neatsisako, o dabar tai vienas iš stabiliausių ir greičiausių Android variantų.

Tikrai taip, su Redmi 7 komplektacijos sistemą patogesnė už Android Go. Net įjungus daugybė visų įmanomų sistemos papyldimų, kurių tikrai yra daug palyginus ne tik su iOS, bet ir su kitomis “žaliojo roboto” versijomis.

Jei Redmi neatsisakys nuo MIUI, tada jinai tikrai taps vienu iš pagrindinių sėkmės faktoriu.

xiaomi_redmi7_red

Įdomus ir kitas veiksmas, kurio negalima pavadinti rinkodaros veiksmų: nors į telefono konstrukciją buitinės technikos valdymui ir sugrįžo infraraudonųjų spindulių prievadas, gamintojai pagaliau panaudojo USB type C.

Pirmas Xiaomi biudžetinis telefonas su nauju jungčiu. Dabar laidai pradės eiti į masę ir atpigs.

O pagal visus kitus parametrus tai yra visų numylėtinis metalinis Xiaomi Redmi. Ilgalaikiškumas ir patikimumas garantuoti.

Truputi apie liūdną dalį apie kurią pamiršo paminėti kūrėjai

Redmi 7 lengvai galėtų gauti populiariausiu 2019 metų išmaniojo telefono vardą. Bet dėl tam tikrų priežasčių gamintojas paliko silpnų vietų.

Pagrindinis trūkumas – tai atsisakymas nuo NFC. Matyt tokiu būdu kompanija atskiria biudžetinius modelius nuo topinių. Tuo jie pasako: jeigu nori greitą bevielį prisijungimą ir bekontaktinį apmokėjimą – imk Mi.

xiaomi_nfc

Pagal WeChat su QR-kodų naudojimo patirtį, pripažįstu, kad tai yra labiau universalus apmokėjimo būdas. Tai reiškia, kad masinis NFC įvedimas nei indams, nei kinams nera reikalingas.

Užtat bus geras garsas: Snapdragon 660 aprūpintas tokiu pačiu D/A konverteriu, kaip ir flagmanas Snapdragon 835/845. Nieko panašaus nei biudžetiniuose, nei vidutinės kainos prietaisuose nėra.

Laukti arba imti?

Žinoma, tokia maža kaina už tokias charakteristikas garantuoja Redmi Note 7 didžiulę sėkmę. Našumo atsargų užteks 2-4 metams ir telefonas taip ir bus komfortiškas naudojimui.

Be to, tikrai galima laukti, kad dabartinė aktuali programinės įrangos versija bus atnaujinta į novatorišką MIUI 11. Ir tai dar vienas didelis pliusas.

xiaomi_redmi_note_7_gredientas

Apibendrinimas: Redmi Note 7 – pats perspektiviausias biudžetinis išmanusis telefonas, pagal kurį orientuojasi kiti gamintojai. Tiketina, kad metų gale jį pasivys Huawei, bet prognozavimas nėra tikslus.

O kolkas reikia imti!

Mi Redmi 7 Global

Xiaomi Redmi 7

Xiaomi Redmi Note 7

Tagged , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *