Xiaomi Mi Box S – TV media grotuvas. Apžvalga

Xiaomi Mi Box S — media grotuvas 4К HDR

2018 m. spalio viduryje Kinijos gamintojas Xiaomi pristatė naują televizorių priedą Xiaomi Mi Box S. Tai įvyko Niujorko parodoje, kurioje „Google“ pademonstravo naujus pasiekimus. Xiaomi Mi Box S grotuvas gali atkurti 4K vaizdo įrašus 60 kadrų per sekundę.

Xiaomi Tv box S

Šis priedas palaiko HDR, DTS ir Dolby Digital. Be to, Mi Box S pritaikyta operacinę sistemą – Android TV 8.1 (Oreo) su Google Asistento balso pagalba. Tačiau neapsiėjo ir be tam tikru technologinių trūkumų. Panagrinėkime išsamiau šias ir kitas Xiaomi Mi Box S ypatybes.

Xiaomi Mi Box S apžvalga

Ypatybės:

Xiaomi Mi Box S medija grotuvas gavo savo pavadinimą tik už Kinijos ribų. Kinijoje šis priedas vadinamas „Xiaomi Mi Box 4“. Pagrindinis skirtumas tarp „Xiaomi Mi Box S“ ir „Xiaomi Mi Box 3“ yra atnaujintas dizainas ir patobulintas nuotolinio valdymo pultelis kuriame įrengtą balso kontrolė.

Tie, kurie spėjo susipažinti su nauja versija, teigia, kad „Xiaomi Mi Box S“ grotuvas ir jo galimybės yra beveik tokios pačios kaip ir „Xiaomi Mi Box 3“. Techninės įrangos atžvilgiu „Xiaomi Mi Box S“ tiekiamas su „Amlogic S905X SoC“ lustų. „Mi Box S“ turi 2 GB „DDR3“ RAM ir 8 GB „flash“ atminties.

Xiaomi Mi Box S palaiko kodekus, tokius kaip: H.265, VP9, H.264, VC-1, MPEG1 / 2/4 ir Real8 / 9/10. Į menių įtraukta daug užsienio kalbų, tai leidžia priedui turėti paklausą daugelyje šalių.

Nuotolinio valdymo pultelis

Mi Box S turi naują nuotolinio valdymo pultą su „Google Assistant“ palaikymu.

Kadangi dauguma vartotojų pageidauja turėti Google padėjėją, į pultelį įrengtas specialus mygtukas. Taigi, dabar balso valdymas įmanomas  tiesiogiai pultelio pagalbą. Nuotolinis valdymo pultelis taip pat turi atskirą Netflix internetinį platformos mygtuką. Palyginus su Box 3 versija, aparatinė įranga turi nedidelius atnaujinimus.

Xiaomi Tv box S

Xiaomi Tv Box S Privalumai ir trūkumai

Mi Box S media grotuvas buvo demonstruojamas kaip HDR palaikantis įrenginys. Tačiau remiamų HD standartų įvairovė atsispindi tik statinių HDR10 duomenų palaikymui. Xiaomi Mi Box S priedas nepalaiko  nei Dolby Vision, nei nemokama HDR10+ formą.

Kalbant apie garso režimus, DTS ir Dolby Digital formatus prietaisas gerai nuskaito, deja trūksta Dolby Atmos ir DTS garso formatų palaikymo. Matyt, Mi Box S gamintojas neįdiegė šių technologijų tam, kad sumažinti modelio savikainą.

Smart TV

Mi Box S remiasi Google Android TVplatforma. Dėka Google Play parduotuvės sertifikavimo galite naudotis tokiomis programomis kaip „Netflix“, „HBO“, „Hulu“ ir „YouTube“, kurias galima įdiegti iš 8 GB vidinės atminties. Taip pat yra „Chromecast“ palaikymas, tačiau „chromecast“ programinės įrangos veikla nepalaiko 60 Hz vaizdo išvesties.

Identiška „Android TV“ platforma naudojama „Sony“, „Philips“, „TCL“ ir kt. televizoriuose; ir NvidiaShield grotuvuose. Pasak vartotojų tokios platformos darbo galimybės šiek tiek silpnesnes už Apple tvOS, Roku ir Amazon FireTV. Smart sistema turi balso asistentą Oreo Google ir naują vartotojo interfeisą.

Toks pat interfeisas bus įdiegtas ir kituose „Android TV“ įrenginiuose. Mi Box S priedas taip pat jungias ir su belaidžių žaidimų valdikliais, bet nesitikėkite, kad platforma palaikis puikią grafiką.

Xiaomi tv box S

Jungtys

Xiaomi Mi Box S turi Wi-Fi 802.11 ac, HDMI 2.0a, Bluetooth 4.2, USB 2.0 ir 3,5 mm ausinių garso išvestis. Yra prisijungimas prie tinklo. Produkto matmenys yra 95,25 x 95,25 x 16,7 mm. Priedas sveria 147 gramų. Išskyrus patį Mi Box S, komplektacija susidaro iš: nuotolinio valdymo pultelio, dviejų baterijų, naudojimo instrukcijos, maitinimo adapterio ir HDMI kabelio.

Mi Box S specifikacijos

Matmenys:

Ilgis: 95,25 mm.
Plotis: 95,25 mm.
Storis: 16,7 mm.
Svoris: 147 g.
Spalva: juoda

Specifikacijos:

Išvesties rezoliucija: 4K (216 p.).
Procesorius: Cortex-A53 (64 bitų, keturių branduolių).
Grafikos procesorius: Mali-450.
RAM: 2 GB DDR3.
Duomenų atmintis: 8 GB eMMC.
Operacinė sistema: „Android 8.1“
Belaidis ryšys
Wi-Fi: 802.11a / b / g / n / ac 2.4GHz / 5GHz.
Bluetooth: 4.2

Dekoderiai:

Vaizdo dekoderis: 4K @ 60 kadrų per sekundę, VP9, H.265, H.264, MPEG1 / 2/4, VC-1, Real8 / 9/10.
Vaizdo formatai: RM, MOV, VOB, AVI, MKV, TS, Mp4,3D.
Garso dekoderis: Dolby Digital, DTS.
Garso formatai: MP3, APE, Flac.
Vaizdo dekoderis: JPG, BMP, GIF, PNG, TIF.

Jungtys:

HDMI2.0a: 1
USB2.0: 1
Maitinimo interfeisas: 1
Garso išvestis: 1

Komplektacija:

Nuotolinio valdymo pultelis: 1
Naudojimo instrukcija: 1
Baterijos: 2
Maitinimo adapteris: 1
HDMI kabelis: 1

Mi Box S apžvalgos santrauka

Apibendrinant, galima pasakyti, kad kompanija „Xiaomi“ niekada nelyderiavo šitokių produktų gamyboje. Tačiau šios kompanijos pateiktos prekės skiriasi gerą kokybę ir biudžetinėmis kainomis. Tą patį galima pasakyti ir apie šį priedą.

Xiaomi priedo kaina yra žymiai pigesnė nei kitų lyderiaujančių grotuvų, kurie pateikia visą įterptųjų technologijų komplektą. Xiaomi Mi Box S gali būti puikus pasirinkimas vartotojams, kurie jau turi namų kino teatrą, ir netolimoje ateityje neplanuoja garso formatą pakeisti į Dolby Atmosir DTS: X.

Daugelis vartotojų turi pradinės serijos 4K televizorius, kuriuose vaizdo įrašo standartas Dolby Vision nenumatytas. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad Xiaomi taip pat neskuba įrengti tokius formatus savo gamybos televizoriuose. Atsižvelgiant į tai Xiaomi Mi Box priedas vartotojui turinčiam vidutinį biudžetą gali tapti idealus variantas.

Taip pat kompanijai vertėtų išleisti 2 modifikacijas. Tokiu atveju Mi Box būtų pagrindinis variantas, o antrasis – už brangesnę kainą.

Nuorodos:

Spauskite:

Xiaomi Tv box S

(Pirmą partiją jau gavome)

Xiaomi Tv box 3

Daugiau informacijos:

Xiaomi Tv box S

Šaltinis:
mi.com

Tagged , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *