Xiaomi Mi Box 3 ir Mi Box 4: TV priedėlių palyginimas

Xiaomi Mi Box 3 ir Mi Box 4: TV priedėlių palyginimas

Xiaomi Tv box palyginimas

Xiaomi Mi Box Komplektacija, dizainas, interfeisas, nuotolinio valdymo pultelis, techniniai parametrai, funkcijos ir išvados

Svajojant kardinaliai padidinti jūsų televizoriaus galimybes? Gauti ne tik standartinius TV kanalus, bet ir naudotis visomis interneto galimybėmis?  Tada būtent jums sukurti šie priedai leidžiantis įprastą televizorių paversti į Smart TV. Vienas geriausių brendų užsiimančių šiuos produkcijos realizaciją yra Xiaomi Mi Box 3 ir Mi Box 4. Taigi kokį modelį pasirinkti? Apie tai kalbėsime šioje dviejų Xiaomi TV priedėlių apžvalgoje.

Kas įeina į komplektaciją?

Į trečios versijos komplektavimą įeiną: pats TV priedas, nuotolinio valdymo pultelis, dirželis pulteliui, baterijos, pakrovėjas, HTML laidas. Taip pat instrukcija ir garantijos kortelę.

Tv box 3

Mi Box 4 (S versija) turi analoginį komplektavimą.

Dizaino skirtumai:

Abu variantai turi minimalistinę išvaizdą. Tam, kad suteikti stabilumą, apatinė dalis turi apvalios formos fiksatorių.

Priedas yra sukurtas kvadrato formos su apvalintais kampais, dėka to, atrodo stilingai ir tiks bet kokiam interjerui. Mi Box 4 turi baltos ir juodos spalvos variantus, tuo metu Mi Box 3 tiktai juodą.

Xiaomi Mi Box

Palyginkime matmenys: 101x101x20 mm ir 95x95x16 mm Xiaomi Mi Box 3 ir  Mi Box 4. Mi Box 4 šiek tiek kompaktiškesnis taip pat susimažino ir svoris nuo 176 g iki 140 g. Abiejų modelių puiki gamybos kokybe.Xiaomi Mi Box s

Interfeisas: kaip išsidėsto jungtis?

Inžinieriai pasirūpino dėl Tv box‘ų išvaizdos. Todėl jie perkėlė visas jungtis į vieną zoną. Čia rasite: HDMI, USB, bei, 3,5 mm garso lizdą. Prekinei pusei randasi LED indikatorius ir infraraudonųjų spindulių prievadas.

Nuotolinio valdymo pultelis

Šitam aksesuarui dizaineriai parinko įprastą formą – stačiakampio.

Mi Box 3 viršutinė dalis skirta mygtukui maitinimui įjungti. Žemiau randasi apvalios formos žaidimų svirtis. Centrine jo dalys skirta OK mygtukui, dar„home“ funkcija, balso įvedimas (pavaizduotas mikrofonas) ir mygtukas Box.

Xiaomi Mi Box pultelis

Mi Box 4 mygtukų renginys lieka toks pats. Pasikeitė tik jų išdėstymas.

Xiaomi Mi Box s pultelis

Balso įvedimas perkeltas į viršų, tačiau atsirado „menu“.  Taip pat sumažėjo baterijų skaičius: vietoj trijų, tapo dvi.

Technines charakteristikos

Smart TV priedas Xiaomi Mi Box 3 funkcionuoja Amlogic S905X procesoriaus pagrindu. 4 branduolių lustas, veikiantis 28 nm technologijos proceso su branduoliais Cortex-A53 2 GHz. Už grafinį vaizdą atsako vaizdo greitintuvas Mali 450. RAM kiekis lygus 2 GB, ROM talpa yra 8 GB.

To pilnai užtenka visiems TV modeliams. Gali atsirasti šiokių tokių sunkumų paleidžiant vaizdo žaidimus ant minimalių nustatymų.

Mi Box 4 turi šiek tiek kitokia procesoriaus modifikaciją – Amlogic S905L, tačiau visi kiti parametrai lieka tokie pats.

Pagrindines galimybes

Abu prietaisai pritraukia dėmesį solidžiomis vaizdo atkūrimo galimybėmis. Mi Box 3 galima pasinaudoti Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0. Mi Box 4 – Wi-Fi 802.11 b/g/n/ ir Bluetooth 4.1 kartu su „lowenergy“ funkcija.

Abu priedai palaiko pagrindinius vaizdo įrašo formatus : M2TS, MP4, 3GP, MPEG, RM, RMVB, FLV, MOV, AVI, MKV, TS. Jie atkuria skirtingų formatų vaizdo failus, taip pat palaiko HDR10. O 3D formate pavyks žiūrėti tik Mi Box 4 (S)  Android TV.

Išvados

Įsigyjant bet kurį iš panagrinėtų modelių galėsite su komfortu mėgautis puikaus greičio ir skirtingo formato vaizdo turiniais. Mi Box 4 skiriasi nuo savo konkurento kompaktiškumų ir 3D formato palaikymų.

Nuorodos:

Spauskite:

Xiaomi Tv box 3

Xiaomi Tv box S

(Pirmą partiją jau gavome)

Daugiau informacijos:
Xiaomi Tv box 3
Xiaomi Tv box S

Šaltinis:
mi.com

Tagged , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *