Xiaomi M365 Pro – populiariausio elektrinio paspirtuko PRO versija

Xiaomi M365 Pro – Populiariausio elektrinio paspirtuko PRO versija

Xiaomi M365 Pro paspirtuko svarbus ir naudingi atnaujinimai:

  • padidėjo akumuliatoriaus talpa beveik dvigubai (buvo 7800, dabar 12800 mAv)
  • padidėjo maksimali rida – buvo iki 30, dabar iki 45 km per viena pakrovima.
  • tris greičio režimai (buvo 2): 25 – sportinis režimas, 20 – paprastas ir 15 km/v – ECO.
  • padidinti diskiniai stabdžiai nuo 110 iki 120 mm
  • padidėjo variklio galia: nominali iš 250 į 300 W, maksimali iš 500 į 600 W.
  • atsirado patogus informacinis displėjus. Visa informacija dabar pavaizduota frontalinėje plokštėje, nereikia eilinį kartą traukti telefoną iš kišenės.

Patogus ir universalus elektrinis paspirtukas, kuris tapo didžiųjų miestų gyventojų numylėtiniu.

elektrinis-paspirtukas-m365 mijia-pro-vaziavimas

Skuteris idealiai tinka kasdieninėms kelionėms į darbą. Aukštų mobilumo ir saugumo standartų dėka, paspirtukai idealiai tinka prie miestinės aplinkos ir suteikia aplinkosaugos alternatyvą kitiems transporto priemonių tipams.

Lakoniškas geometrinis dizainas Xiaomi M365 Pro privalumas

Leidžia laisvai judėti net siauromis gatvelėmis.

xiaomi-mijia-smart-electric-scooter-m365-pro

Fantastiškas dizainas pasiekiamas lakoniškų geometrinių linijų ir madingų detalių dėka. Korpusas pagamintas iš aviacinio aliuminio, atidžiai apgalvota kiekviena detalė. Dizainas – tai ne tik išorinis vaizdas, bet dar daugiau tai yra idėja užslėpta vidujė. Konstrukcija lengvai leidžia vieno mygtuko paspaudimo dėka pereiti į darbo režimą, net spalva ir laidų išdėstymas yra tobulai optimizuoti, o viskas tik tam, kad padaryti paspirtuką gražiu ir patogiu. Važiuodamas su juo per gatvę jo išskirtinis paprastumas visada džiugina akį.

Xiaomi M365 Pro įspūdingos galimybės

Elektrinis paspirtukas pasiekia iki 25km/v greitį ir gali vienu įkrovimu pravažiuoti iki 45 km.

m365-paspirtuko-transportavimas

Mažas svoris (14,2 kg) ir sulenktos busėnos kompaktiškumas suteikia galimybė lengvai patalpinti jį jūsų automobilio bagažinėje, o taip pat nesukels problemų jeigu jums reikės pasinaudoti viešuoju transportu.

Valdymo paprastumas

xiaomi-elektrinio-paspirtuko-programėlės

Mijia Electric Scooter Pro sinhronizuojasi su iOS ir Android išmaniaisiais telefonais. Jums tik lieka pasirinkti aplikaciją. Be standartinės Mi Home programėlės, jūs irgi galite pririšti savo paspirtuką prie Ninebot aplikacijos. Bet kuria programėlė pavaizduos statistinės informacijos maksimumą apie atstumą, greitį ir akumuliatoriaus įkrovimą. Telefonas atlieka prietaisų skydelio vaidmenį, mobiliosios programėlės dėka galima realiuoju laiku pamatyti esamą važiavimo greitį, likūsį akumuliatoriaus talpos likutį ir t.t.

m365-pro-paspirtuko-vairas

Xiaomi M365 Pro suteiks jums galimybė bendrauti su visais šio gamintojo elektrotransporto turėtojais.

Taip pat naudodami telefoną galima atnaujinti paspirtuko programinė įrangą, kas leis jums patirti  geriausius įspūdžius važiavimo metu.

Absoliutus saugumas

Mijia Electric Scooter Pro aprūpintas diskiniais stabdžiais ir ABS sistema. Stabdymo procesas neturi jokių priekaištų – tolygus, kontroliuojamas, patikimas. Be to, stabdymo proceso metu kinetinės energijos regeneracijos sistema kraus prietaiso akumuliatoriu. Gamintojas pridėjo šviesos elementų sistema tam, kad jūs lengvai galima būtų pastebėti kelyje. Paspirtuką galima vertikaliai užfiksuoti specialios kojelės dėka – už tą funkciją norisi atskirai padėkoti. Be to, prietaisas patikimai apsaugotas nuo vandens lašų ir dulkių, tai patvirtina jam priskirta IP54 klasė.

Judėjimo laisvė, grožis paprastume

xiaomi-paspirtukas-sulenktas

Vienas judėsis, vienas paspaudimas, vienas mygtukas – per 3 sekundes išsisklaido iš sulenktos būsenos, patogus ir patvarus. Inovacinio sulenkimo mechanizmo aktyvavimo mygtukas, kuris yra protingai susijęs su skambučiu į vieną funkciją, pritaikytas lakoniškam dizainui ir atlieka sulenkimo funkcija kuo tobuliausiai, lengvai išsprendžia transportavimo ir saugojimo problema. Pateiktas aukštos kokybės sulenkimo mechanizmas yra saugus, ilgaamžis ir atsparus išorinėms jėgoms.

Elegantiška išvaizda

Mijia Electric Scooter Pro ne tik gražus, bet ir lengvai valdomas.

Korpusas, kuris yra pagamintas iš aviacinio aliuminio sveria vos 14,2 kg ir tobulai pritaikytas kelionėms. Xiaomi paspirtuko gamybai pagrindiniu materialu pasirinktas aviacinės klasės aliuminis, nes jis turi mažą tankį, bet prie to pačio ir aukštas stiprumo charakteristikas. Tas materialas turi aukštą šilumos laidumo koeficientą ir yra atsparus korozijai.

Vairo ir rankenėlių konstrukcija

Kad jūsų kelionės metu būtų lengviau kontroliuoti paspirtuko greiti ir valdyti prietaisa rankenėlių apvijos pagamintos iš specialaus neslystančio materialo. Realizuota sklandaus judejimo principas, net sunkiai paspaudus akseleratoriaus rankenėlę paspirtukas veiks tolygiai ir sklandžiai įsibėgėdamas iki nominalaus greičio.

Paspirtukas turi tik viena mygtuką, užtad kuri atlieka daug funkcijų. Kai paspirtukas išjungtas vienas trumpas paspaudimas įjungs prietaisą, kad išjungti maitinimą reikia vėl paspausti tą patį mygtuką ir palaikyti 2 sekundės; kai paspirtukas yra įjungtas vienas trumpas paspaudimas įjungia arba išjungia priekinį ir galinį žibintus, dvigubas mygtuko paspaudimas leidžia persijungti tarp paprasto ir ECO režimų. Taip pat virš mygtuko yra įmontuotas LED indikatorius. Jo pagalba galima realiuoju laiku stebėti akumuliatoriaus įkrovimą.

Ypač ryškus Xiaomi M365 Pro

Naudodami Xiaomi elektrinį paspirtuką tamsos metu turite būti ypač atsargus. Gamintojas pasirūpino jūsų saugumu, priekinio ir galinio žibintų dėka prietaisas yra ryškiai matomas kelyje.

m365_elektrinis_paspirtukas_pro_diskinis_stabdis

Ne visi esami rinkoje elektriniai paspirtukai turi žibintus. Xiaomi įtaisė 1,1 W galingumo priekinį žibintą, kuris apšviečia iki 6 metrų kelio dangos ir suteikia saugumo jausmą. Galinis gabaritas apibrėžia paspirtuko judėjimą visiems kas juda jums už nugaros, paspaudus stabdžio rankenėlę žibintukas pradeda mirksėti. Xiaomi elektrinis paspirtukas aprūpintas ventiliuojamo diskinio stabdžio sistema ir stabdžių antiblokavimo sistema E-ABS, kuri leidžia efektyviai ir greitai stabdyti. Sustojimo kelias neviršija 4 metrų.

Patikimumas ir pasitikėjimas, kad judėti į priekį

Neslystančios, atsparios šiurkščiai dangai bekamerinės padangos, sulėtinus greitį leidžia lengvai pravažiuoti slystančius žvyrkelius. Taip pat padangos turi puikias amortizavimo savybės, jos lengvai įveiks visas miesto dirbtinės ir savaime atsiradusias kliūtis. Bekolektorinis 600 W galios nuolatinės srovės variklis leidžia pasimėgauti saugia, greita ir stabilia eiga.

Su Xiaomi M365 Pro – dar daugiau kilometrų!

Xiaomi-m365-pro-akumuliatorius

Akumuliatoriu tiekėjus atstovauja kompanija LG. Gamybos metu naudojamas visiškai saugus ličio akumuliatoriaus formatas 18650, kurio talpa yra keliais kartais padidinta, o taip pat jis išgarsėjo savo patikimumu ir ilgaamžiškumu. Intelektualaus valdymo sistema vykdoma per mobiliąją programėlę, ten jūs rasite visą reikalingą informaciją apie akumuliatoriaus būseną ir būsite laiku perspėti jei įvyks kokia nors klaida.

Energijos regeneracijos sistema

Xiaomi-m365-pro-kinetine-regeneracijos-sistema

Xiaomi elektrinis paspirtukas aprūpintas elektros energijos regeneracijos sistema, kuri naudojama inovacijos technologijose projektuojant aukštos klasės automobilius. Eigos metu paspaudus stabdžio svirtį arba atleidus akseleratoriaus rankenėlę aktyvuojasi funkcija kuri konvertuoja kinetinę energiją į elektrinę tam, kad pakartotinai naudoti sukauptas energijos atsargas.

Greičio kontrolė

Inovacinių automobilių technologijų naudojimas suteikia galimybę padaryti važiavimą paspirtuku dar komfortiškesniu. Specialaus įmontuoto modulio dėka, kuris nuskaito greičio jutiklio parametrus ir remdamas unikalaus algoritmo apskaičiavimais palaiko tam tikrą pasirinktą greitį, Xiaomi Mijia Pro gali savarankiškai judėti automatiniu režimu ir palengvinti valdyma, bei sumažinti stresą ir nuovargį. Savotiška kruizo kontrolė.

Pagrindinės Xiaomi M365 Pro charakteristikos

Modelis: M365 Mijia Electric Scooter Pro
Gamintojas: Xiaomi (Mijia)
Šalis: Kinija
Rėmo materialas: aviacinis aliuminis
Saugumo klasė: IP54
Maksimali apkrova: 110 kg
Vieno įkrovimo rida: iki 45 km
Maksimalus greitis: iki 25 km/v
Akumuliatoriaus talpa: 12800 mAv arba 474 Wv
Variklio galingumas: 600 W
Paspirtuko ilgis: 108 cm
Pilno įkrovimo laikas: 8-9 valandos
Priekinio rato diametras: 216 mm
Galinio rato diametras: 216 mm
Paspirtuko svoris: 14,2 kg
Supakuoto paspirtuko svoris: 18,2 kg

Komplektacija:

  1. Paspirtukas
  2. Adapteris padangų priputimui
  3. Heksagoninis raktas
  4. Instrukcija

Xiaomi paspirtukas M365 Pro

mi.com

Tagged ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *