Xiaomi m365 elektrinis paspirtukas – kasdieninių kelionių evoliucija

Xiaomi m365 elektrinis paspirtukas – kasdieninių kelionių evoliucija

Elektrinis Xiaomi paspirtukas – tai portatyvi transporto priemonė, kuri išsiskiria kompaktiškumu ir ekologiškumu. Šis inovacinis prietaisas sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Elektriniai Xiaomi paspirtukai puikiai tinka judėjimui nedideliais atstumais ir yra nepakeičiami, kai reikia keliauti nežinomu arba neplanuotu maršrutu.

xiaomi-m365-elektrinis-paspirtukas

Prieš perkant Xiaomi paspirtuką, reikėtų suprasti šio transporto ypatybes ir sužinoti jo charakteristikas. Šiame straipsnyje mes detaliai išanalizuosime jo konstrukciją ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį pirkimo metu.

Bendros Xiaomi paspirtuko charakteristikos

Xiaomi paspirtukas rinkoje atsirado 2016 metais ir per savo egzistavimo laiką spėjo išstumti daugybę garsių konkurentų. Prietaisas aprūpintas nedideliu elektriniu varikliuku, kurio pagalba ir yra varomas, o talpūs akumuliatorius suteikia galimybę jam ilgai dirbti vienu įkrovimu. Paspirtukas tiekiamas balta ir juoda spalva, turi sulankstomą konstrukciją ir yra pilnai adaptuotas kelionėms po miestą. Rėmas yra pagamintas iš labai stipraus aviacinio aliuminio, kuris suteikia prietaisui ne tik tvirtą konstrukciją, bet ir mažą svorį (elektrinis paspirtukas sveria 12,5 kg). Įstatytas Bluetooth modulis leidžia per programėlę prijungti paspirtuką prie išmaniojo telefono, kad raideris galėtų realiuoju laiku stebėti naudingą informaciją apie greitį, distanciją ir akumuliatoriaus būseną.

xiaomi-m365-paspirtukas-charakteristikos

Pagrindiniai Xiaomi paspirtuko komponentai

Pagrindiniais Xiaomi paspirtuko komponentais vadinami šie elementai:

 • Variklis ir akumuliatorius. Gamintojas pasirūpino pagrindinių detalių išdėstymu taip, kad maksimaliai sumažinti prietaiso svorį. Transmisijos komponentai apsaugoti specialiuoju korpusu, kuris neleidžia išorinėms jėgoms pakenkti mechanizmui.
 • Kontroleris. Atsako už variklio valdymą. Naudotojas gali savarankiškai reguliuoti judėjimo greitį sverto pagalba, kuris patogiai įsitaisė ant paspirtuko vairo.
 • Stabdymo sistema. Xiaomi elektrinis paspirtukas aprūpintas diskiniais stabdžiais ir pažengusia ratų antiblokavimo sistema ABS, kas sumažina stabdymo kelią ir leidžia minkštai ir užtikrintai sustoti.
 • Žibintas. Priekinis žibintas kurio galia yra 1,1 W apšviečia iki 6 metrų kelio ir praplečia galimybes naudoti paspirtuką naktį.
 • Ryškus raudonas stop signalas. Yra įsitaisęs galinėje paspirtuko dalyje. Signalas atlieka gabaritinio žibinto funkciją važiuojant paspirtuku ir pradeda mirkseti stabdant.
 • Energijos transformacijos sistema. Paspirtukas aprūpintas specialiąja sistema, kuri aktyvuojasi paspaudus akseleratoriaus svirtį stabdant. Šį funkcija leidžia transformuoti kinetinę energiją į elektrinę ir keliais kartais padidinti baterijos eksploatacijos laiką.
xiaomi-m365-pagrindiniai-komponentai

Pagalbiniai elementai

Kad Xiaomi paspirtukas galėtų padoriai atlikti visas savo funkcijas, gamintojas pasirūpino ne tik pagrindiniais elementais, bet ir pagalbiniais:

 • Klirensas. Tarpas tarp kelio ir paspirtuko rėmo numato transporto priemonės “praėjimo” galimybes. Numatytas didelis klirensas leidžia išsaugoti apatinę korpuso dalį nepažeista, kai paspirtukas yra naudojamas nelygiu keliu.
 • Važiuoklė. Jeigu jūs nusprendėte nusipirkti Xiaomi elektrinį paspirtuką, galite pasitikėti važiuoklės kokybe, kuri garantuoja gerą amortizaciją.
 • Pavara. Prietaisas yra varomas priekiniu ratu, dėl to gamintojas nerekomenduoja atlikti su juo sportinius triukus.
 • Vairas. Vairavimo sistema pritaikoma prie konkretaus vairuotojo ugio, kas leidžia komfortiškai naudotis agregatu.
 • Denis. Elektrinis Xiaomi paspirtukas turi platų ir patikimą denį, kuris padengtas guma, del to raideris gali jaustis užtikrintai.
Xiaomi-Scooter-M365-pagalbiniai-elementai

Kuom skyriasi elektrinis Xiaomi paspirtukas nuo mopedo?

Pagal esamą modelį prie dviratinio miestinio transporto priskiriami dviračiai ir mopedai. Nepaisant konstrukcijos, nuo standartinio mopedo su elektriniu varikliu, Xiaomi paspirtukas dar skiriasi šiomis kriterijomis:

 • Mažas dydis. Aparatas yra sulankstomas, dėl to yra patogus transportavimui. Jeigu jūs nuspręsite nusipirkti Xiaomi elektro paspirtuka, jums nereikės ieškoti parkavimo vietos.
 • Padidintas manevringumas. Šia transporto priemone įmanoma judėti beveik visomis gatvėmis, ypač ten kur mašina arba mopedas nepravažiuotų. Be to, elektrinis paspirtukas sugeba apvažiuoti praktiškai bet kokius kamščius.
 • Ekonomiškumas. Prietaiso darbui nereikia kuro, nes veikimas atliekamas tik elektros energija.
 • Valdymo galimybė per išmanųjį telefoną. Suinstaliavę specialią programėlę, jūs galėsite nustatyti tam tikrus parametrus ir valdyti prietaisą.
xiaomi-m365-paspirtukas

Xiaomi elektrinis paspirtukas suteikia maksimalų patogumą vairuotojui, prie to pačio leidžia reguliuoti aparato aukšti pagal individualus parametrus. Toks sprendimas padaro agregatą perspektyvesniu už mopedus ir kitą mototechniką.

Xiaomi paspirtukas – techniniai parametrai

Elektrinis Xiaomi paspirtuko techninės charakteristikos:

 • Svoris – 12,5 kg. Transporto priemonė juda greitai, lengvai ir nereikalauja iš raiderio daug pastangų.
 • Maksimalus greitis – 25 km per valandą. Šis parametras priklauso nuo kelio dangos kokybės. Elektrinis paspirtukas turi 3 pavarų režimus.
 • Variklio galia – 250 W. Variklio didelė galia idealiai derinasi su tyliu darbu.
 • Maksimali distancija – iki 30 km. Priklausomai nuo naudotojo svorio ir kelio dangos.
 • Rato dydis – 8,5’’ (21,5 cm). Ratai suteikia gerą mobilumą, manevringumą ir judesio tolygumą.
 • Maksimali apkrova – 110 kg. Kuo didesnis raiderio svoris, tuo mažesnė yra potenciali rida.
 • Pilno baterijos įkrovimo laikas – 4-5 valandos. Įkrovimas vyksta nuo standartinio 220 V tinklo.
Xiaomi-paspirtukas-M365-parametrai

Valdymas per išmanųjį telefoną

Xiaomi paspirtukas yra aprūpintas Bluetooth moduliu, kuris leidžia prijungti jūsų prietaisą prie išmaniojo telefono ir sekti jo pagrindinius parametrus net judėjimo metu. Tam jums bus reikalingos specialios programėlės:

 • Ninebot. Lengvai instaliuojama ir paprastai prijungiama programėlė. Patogus, ryškus ir intuitivus dizainas palengvina naudojimą kelionės metu. Plataus funkcionalumo dėka vartotojas gali sekti ridos reitingą, ieškoti artimiausius Ninebot naudotojus ir atlikti kitus naudingus veiksmus.
 • MiHome. Programėlė gali atpažinti paspirtuko spalvą, apskaičiuoti kiek buvo padaryta važiavimo sėsijų ir pilnų įkrovimo ciklų. Šių funkcijų nėra Ninebote, užtat statistiškai MiHome naudoja daugiau vartotojų.

Be tų papildomų parametrų abi dvi programėlės lengvai apibrėžia bendrą ir dabartinę ridą, numatomą sėsijos atstumą, kurį paspirtukas įveiks be įkrovimo, akumuliatoriaus būseną, kontrolerio temperatūrą ir kitas pagrindines charakteristikas. Pasinaudojus programėlėmis galima atnaujinti paspirtuko smegenis ir uždėti slaptažodį. Jūsų patogumui elektrinis paspirtukas Xiaomi teikiamas kartu su specialiais telefonų laikikliais.

Kaip atskirti kopiją nuo originalo?

Prieš perkant Xiaomi paspirtuką, būtina patikrinti tiekėjo patikimumą. Kad atskirti kopiją nuo originalo, užtenka atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 • Išorinis dizainas. Originalus Xiaomi paspirtukas yra pažymėtas firminiais logotipais ant rėmo, rankėnėlės ir denio. Atkreipkite dėmesį, kad kompanijos pavadinimas ir paspirtuko modelis yra parašyti teisingai. Kopiją taip pat išduoda tai, kaip yra atlikti suvirinimo siūlai – originalaus paspirtuko aliuminis rėmas yra pagamintas ištisai. Visi korpuso elementai turi būti vienos spalvos.
 • Surinkimo kokybė. Guminiai paviršiai turi būti lygus ir tvirtai laikytis ant paspirtuko. Sukant vairą, stabdant ir važiuojant neturi būti jokių pašalinių garsų. Originalus Xiaomi paspirtukas prie korpuso turi kokybiškai pritvirtinta kojelę, kurį numato tvarų stovėjimą ant bet kurio paviršiaus. Akumuliatoriaus kamštelis turi būti hermetiškas, nes jeigu yra tarpu, tai smarkiai padidina akumuliatoriaus žalos riziką važiuojant per lietų. Originalaus paspirtuko valdymo mygtukai nestringa ir pasispaudžia tolygiai. Žibinto šviesa šviečia griežtai į priekį ir apšviečia 5-6 metrus kelio.
 • Stabdymo sistemos patikimumas. Prieš perkant Xiaomi paspirtuką, patikrinkite stabdžių sistemos darbą. Tam jums reikia įsitikinti, kad stabdymo reakcija tiesiogiai proporcinga jėgai, kuria naudojate stabdžių rankėnos paspaudimui. Troseliai turi būti tvirtai įtempti ir užfiksuoti. Originalus Xiaomi paspirtukas suteikia momentinį sustojimą.
 • Vidiniai įdarai. Jeigu jūs nusprendėte nusipirkti Xiaomi paspirtuką, nusipirkus jums reikėtų patikrinti vidinius aparato įdarus. Namuose jūs galite atidaryti akumuliatoriaus kamštį ir įsitikinti, kad visi elementai yra originalus ir sandarus. Kiekviena firminė detalė turi savo markiruotė, o ant akumuliatoriaus parašytos visos jo techninės charakteristikos. Jeigu rasite kokius nors nesutapimus, jūs galite drąsiai kelti pretenzijas pas tiekėją.
xiaomi-m365-paspirtukas-originalas

Prieš perkant Xiaomi paspirtuką nesidrovėkite daryti pilną aparato patikrą ir originalumo palyginimus. Firminis prietaisas tarnaus jums ilgus metus ir suteiks komfortišką naudojimą miesto sąlygomis.

Xiaomi m365 elektrinis paspirtukas

mi.com

Tagged , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *