Xiaomi Barselonoje pristatė flagmanus Mi 9 ir Mi Mix 3

Xiaomi Barselonoje pristatė flagmanus Mi 9 ir Mi Mix 3

Jau tampa įpročiu, kad kinietiškos kompanijos, tokios kaip Xiaomi praveda pasaulines prezentacijas vėliau už vietines. Dėl to nenustebina tai, kad pasaulinio mobiliojo kongreso metu, kuris jau įvyko Barselonoje vasario mėnesį, dauguma iš jų “pristatydavo” tai, ką jau keliom savaitėm anksčiau visas pasaulis galėjo pamatyti. Stebint įvykusias prezentacijas Kinijoje. Tas pats atsitiko ir vienam žymiausių kinų mobiliosios technikos gamintojui. Xiaomi kompanijai, kuri dabar oficialiai vadina save “Globaliniu technologijų lyderiu”.

Xiaomi barselonoje pristate naujenas

“Lyderis” surengė didelio masto prezentaciją, per kurią parodė pasauliui iškart du savo topinių išmaniųjų telefonų modelius – Mi 9 ir  Mi MIX 3 5G.

Xiaomi Pasiekimai Per 9 Metus

Taigi, prezentacijos didžiąją dalį pravedė Xiaomi tarptautinių reikalų viceprezidentas Wang Xiang. Kaip visada, prezentacija prasidėjo nuo reikšmingų kompanijos pasiekimų išvardijimo. Per pirmus 4 metus savo egzistavimo, kompanija pasiekė 10 milijardų metinių pajamų ribą. O 7 metų bėgyje Xiaomi priėjo prie 15 milijardų, kurių kitoms IT-kompanijoms pasiekti gavosi tik per 9 metus.

Atitinkamai, per tą laiką Xiaomi parodė 32,2% metinių pajamų augimą. Ir 2018 metais kompanija užėmė 4 vietą pasaulyje tarp visų išmaniųjų telefonų gamintojų. Taip pat kompanija paskaičiavo, kad turi daugiau už 224 milijonų aktyvių kasmėnesinių vartotojų, kurie naudoja išmaniuosius telefonus veikiančius MIUI sistemos pagrindu.

Xaiomi 2019 statistika barselonoje

Xiaomi Europoje

Praeitais metais kompanija aktyviai verždavosi į Europą, užimdavo Ispanijos, Prancuzijos, Italijos ir Didžiosios Britanijos rinkų pozicijas. Pagal pono Wang Xiang žodžius, Europos rinkos plėtra buvo ant tiek sėkminga, kad dabar gamintojas užima pirmą vietą pagal pardavimus atviroje rinkoje Ispanijoje. Ir tokios sėkmės išėjo pasiekti vos per pastaruosius 15 mėnesius.

Pagaliau atėjo laikas paminėti, kad dauguma vartotojų Xiaomi kompaniją skaito tik išmaniųjų telefonų gamintoju. Bet iš tikrųjų taip nėra, Xiaomi jau senai dirba plačioje IoT (internetinių daiktų) ekosistemoje. Pagal IDC Group ataskaitas už praėjusio meto 3 ketvirtį, Xiaomi patapo pirmaujančiu prekės ženklu, kuris gamina veikiamus aksesuarus (wearables). O savo išpopuliarėjųsių elektrinių paspirtukų (Mi electric scooters) gamintojas jau pardavė daugiau už 560 tūkstančių kopijų. Ponas Wang Xiang pavadino elektrinius Xiaomi paspirtukus 2018 metų populiariausia “individualia transporto priemone” pasaulyje.

Xiaomi Eco sistema

Pirmaudami Kinijoje pagal išmaniųjų televizorių pardavimus, kompanija jau aktyviai pristato savo televizorius Indijai ir kitom šalim. Vaizduotę stebina skaičius, kurį mes net patys sunkiai suvokiame. Jau daugiau už 2000 įvairiausių gaminių įeina į tą neįprastai išsiplėtusią ekosistemą. Sistema, kuri sukurta Xiaomi kompanijos ir apie 200 partnerinių kompanijų dėka.

Xiaomi 2000 eco sistemos produktai 2019

Xiaomi partneriai Ikea ir Philips

Kalbant apie partnerius, viceprezidentas paminėjo, kad bendradarbiaudami su IKEA kompanija plėtoja “išmaniųjų namų” verslą. Siūlydama savo prietaisus per šį prekybos tinklą visam pasauliui. Išmaniųjų lempų gaminimas, kuriuo Xiaomi užsiima glaudžiai bendradarbiaujant su Philips kompanija, taip pat užima ypatingą vietą. Galų gale, daugiau kaip 132 milijonų įvairių prietaisų pagamintų Xiaomi ir jų partnerių dėka, jau aktyviai tarnauja pasaulinei “Internetinių daiktų” platformai.

Ponas Wang Xiang planavo užbaigti šią ugningą kalbą balso valdymo demonstracija, kurios pagalba norėjo išjungti elektrinį oro gaiviklį. Bet kaip dažniausiai būna tokiais atvejais, dėl neaiškių techninių sutrikimų išmanusis prietaisas visiškai atsisakė klausytis komandų. Savo tokiu elgesiu ryškiai “sutrikdamas” XIAOMI viceprezidentą.

Xiaomi 5G Interneto tinklas

Bet viskas tai buvo tik sklandžiu įvadu į pagrindinę pavasarinės prezentacijos temą. Jau paaiškėjo, kad aktualiausia naujo sezono tema bus susiję su prietaisu išleidimu, kurie palaikys belaidį 5G tinklą. Įmonė ant tiek skuba pristatyti savo pirma 5G prietaisą greičiau už konkurentus (tokius  kaip Huawei), kad įvedė pakeitimus į savo portfolio, kuriame jau buvo paminėtas kitoks prietaisas.

Xiaomi 5g

Netikėtai tuo prietaisu tapo Mi MIX 3, kuris užėmė Mi 9 vietą. Jis gavo Snapdragon 855 platformos modemą – Snapdragon X50, kurio logotipas ir pavaizduotas ant galinio prietaiso dangtelio.

Kompanija pradėjo savo 5G technologijos vystymąsi dar 2016 metų gegužes mėnesį. Jie sukūrė 5G standarto mokslinių tyrimų padalinį ir inicijavo darbą šioje srityje. 2018 metais rugsėjo mėnesį, tapus aktyviu 5G išbandymų dalyviu, kuriuos organizavo kinų operatorius China Mobile. Xiaomi sėkmingai išbandė n78 signalą, o sekantį mėnesį – mmWave milimetrinių bangų signalą. Tuo momentu visai nedidelis išmaniųjų telefonų gamintojų skaičius sugebėjo atlikti šiuos testus.

Xiaomi Mi Mix 3 5G

Oficialiai pristatus savo Mi MIX 3 5G, Xiaomi įėjo į tą nedidelį gamintojų skaičių, kurie padarė 5G įrenginių naudojimą komerciniams tikslams – realybe. Prezentacijos metu Xiaomi pristatė Mi MIX 3 5G, kaip užbaigtą prietaisą ir pademonstravo jo 5G galimybės operatoriaus Orange Spain pagalba.

Xiaomi mi mix 3 5g

Qualcomm Snapdragon X50 5G modemo dėka Mi MIX 3 5G gali prisijungti gigabitiniu greičiu, kuris daug greitesnis už 4G greitį, prie dažnio signalo žemesnio kaip 6 GHz. Be to šis išmanusis telefonas tapo pirmu prietaisu, kuris gavo galingąjį Qualcomm Snapdragon 855 procesorių, kuris sukurtas šiuolaikiniu 7 nanometrinio techninio proceso pagrindu, su naujausia hibridine aušinimo sistema. Terminis materialas Rogers HeatSORB pagamintas pagal fazės kaitos efektą, greitai sugeria šilumą kai prietaisas intensyviai dirba ir išlaiko normalią temperatūrą, o pasyvus šiluminis vamzdelis, kuris sudarytas iš šešių grafito sluoksnių, išsklaido šilumą triskart greičiau negu paprastas dviejų sluoksnių grafito lapas.

Xiaomi MI 9

Kas liečia naujo flagmano Mi 9, tai jis gavo trigubą kamerą su dirbtinio intelekto palaikymu ir tai yra pirmas XIAOMI pagamintas išmanusis telefonas, kuris turi tris kameras. Pagrindinis kameros modulis aprūpintas 48 megapikselių sensoriumi Sony IMX586 1/2″. Esant silpnam apšvietimui veikia technologija, kuri apjungia ketris pikselius į vieną 1,6 mkm didžio pikselį. Trijų modulių kombinacija – pagrindinės kameros, ultra plačiakampės 16 megapikselių kameros ir 12 megapikselių teleobjektyvo su dirbtinio intelekto palaikymu – leido Mi 9 gauti antrą vietą pasauliniame DxOMark reitinge, surinkus 107 balų. Be to, pagal vaizdo įrašų kokybė išmanusis telefonas gavo pirmą vietą, surinkęs 99 balų.

Xiaomi mi 9 kameros parametrai

Taip pat daug dėmesio buvo skirta naujam flagmano dizainui. Ypač paminėta, kad išlenktas išmaniojo telefono dizainas buvo įkvėptas architekto Antonio Gaudi darbais ir sertifikuotas Antonio Gaudi vardu pavadinta mokslų akademija.

Mi 9 gavo išlenktą iš visų pusių dizainą, kurio dėka išmanusis telefonas labai komfortiškai guli rankoje, o dėl gradiento spalvos prietaisas kiekviena karta patekus į savininko rankas atrodo skirtingai.

Xiaomi mi 9

Mi 9 aprūpintas 6,39-colio įstrižainės ekranu Samsung AMOLED Dot Drop su 19,5:9 proporcija, „subcreen“ (poekraniniu) pirštų atspaudų jutikliu, ne itin talpia baterija 3300 mAv ir greito laidinio ir belaidžio įkrovimo funkcija.

27 vatų galingumo laidinis įkroviklis palaiko Qualcomm QC4+ standartą ir leidžia pakrauti 70% baterijos vos per 30 minučių, o iki 100% – per valanda. Naudojant naują 20 vatų  belaidžio įkroviklio versiją Mi Wireless Charging Pad Mi 9, prietaisą galima įkrauti vos per 90 minučių.

Naujų telefonų kainos

O dabar apie kainas. Europoje atnaujinto Mi MIX 3 5G kaina prasideda nuo 599 eurų. Kas liečia Mi 9, tai jo pardavimai realizuojami dvejomis 6/64 ir 6/128 Gb atminties konfiguracijomis, jų kainos atitinkamai bus apie 449 ir 499 еurų. Spalvos: juoda, mėlyna ir violetinė. Pardavimų pradžia: Europoje (Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje) – jau nuo vasario 28.

Xiaomi telefonai

mi.com

Tagged , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *