Sold Out Išparduota

Xiaomi Scooter M365 Mijia Paspirtukas Baltas / Juodas

374.00

Bendros charakteristikos:

Gamintojas: Xiaomi
Modelis: MiJia Electric Scooter m365
Tipas: elektrinis paspirtukas (motoroleris )
Rėmas: Aliuminis
Svoris: 12,5 kg
Padangų dydis: 21,60 cm
Maksimalus greitis 25 km / val.
Energijos taupymo režimas – 18 km / val
Pilnos įkrovos važiavimo atstumas: iki 30 km
Variklio galia: 250W
Baterija: 18650 didelio galingumo baterijos x30
Įkroviklio galia 71W
Įkroviklio įtampa: 100-240V ~, 50 / 60Hz
Nominali įtampa: 42V
Krovimosi laikas: apie 5 valandas
Standartinis energijos suvartojimas: 1.1kWh
Stabdymo kelias: 4 metrai
Stabdymo sistema: regeneracinis stabdymas + diskiniai stabdžiai
Priekinis apšvietimas: 1.1W didelio ryškumo lempa
Galinis apšvietimas LED lemputė
Padangų medžiaga: pripučiamos guminės padangos
Optimalus naudotojo aukštis: 120 ~ 200 cm
Didžiausia apkrova: 100 kg
Apsaugos klasė: IP54
Spalva: Juoda / balta

Išvalyti

Aprašymas

XIAOMI SCOOTER M365 MIJIA JUODAS PASPIRTUKAS

ELEGANTIŠKAS DIZAINAS

MiJia Electric Scooter turi paprastą dizainą, kur kiekviena detalė veikia lengvai ir patogiai. Kad paspirtukas butu patogus, jam buvo suteikta tvirta konstrukcija ir unikalus sulankstomas dizainas, ilga stabili rankena ir pneumatinės padangos, kurios daro smūgius minkštesniais.

Xiaomi MiJia Electric Scooter

SULANKSTOMAS IR LENGVAI TRANSPORTUOJAMAS

Paspauskite mygtuką ir Xiaomi MyJia Electric Scooter bus įjungtas per 3 sekundes. Kai atvykstate kur nors, tiesiog paspauskite mygtuką dar karta. Sulenkiant paspirtuką rankomis, galima jį patogiai užnešti į ofisą. Važiojant iki darbo – žmonės, kurie pamatys jūsų skuterį tikrai bus nustebinti. Bendras paspirtuko svoris yra tik 12,5 kg, kai analogiški produktai dažniausia yra 17—20kg. svorio.

Xiaomi MiJia Electric Scooter

NE TIK GRAŽUS, BET IR LENGVAI EKSPOATUOJAMAS

Xiaomi Electric Scooter yra puikus elektrinis paspirtukas, nes jis yra lengvas ir pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Skuterį galima lengvai pakelti ir su juo užeiti į autobusą, traukinį ar įdėti į automobilį. Tai labai gerai subalansuota ir tvirta transporto priemonė. Korpusas padarytas iš aliuminio.

Xiaomi MiJia Electric Scooter

GREITIS

Xiaomi elektrinis paspirtukas. Norėdami reguliuoti vairavimo greitį, pasukite mygtuką ir pasirinkite patogiausią važiavimo greitį. Visi paspirtuko valdikliai yra ant rankenos, taip pat ir įjungimo/ išjungimo mygtukas, kurį naudojate varikliui, rankiniam stabdžiui arba greičiui.

Xiaomi MiJia Electric Scooter

ŽIBINTAI

Su priekiniu ir galiniu apšvietimu yra saugiau ir patogiau. Priekiniai žibintai yra integruoti į konstrukciją ir turi 1.1W šviesos diodus, kurie gali apšviesti 6 metrų kelią. Galinio šviesos diodo apšvietimas jungiasi automatiškai, kai traukiate stabdžių svirtį.

Xiaomi MiJia Electric Scooter

PADANGOS

Xiaomi Electric Scooter yra su didelėmis pneumatinėmis padangomis, kurios suteikia daug komforto nes daro smūgius minkštesniais. 250W nuolatinės srovės variklis yra įmontuotas į priekinį ratą, jis yra tylus ir leidžia greitai pasiekti 25 mylių per minutę. Be to, motoroleris turi daug vietos, kad atsistoti ant jo abiem kojomis.

Xiaomi MiJia Electric Scooter

PASPIRTUKAS GALI NUVAŽIUOTI IKI 30 KILOMETRŲ ATSTUMĄ

MiJia Electric paspirtukas. Maitinimo sistema yra iš LG ličio jonų elementų, kurie yra denio viduje. Elementai yra gerai apsaugoti nuo mechaninių sužalojimų, be to, jie turi savo apsaugą nuo trumpųjų jungimų, dėl didelės įtampos, perkaitimo ir t.t. Kad pilnai pakrauti bateriją – jums reikės maždaug 5 valandas.

Xiaomi MiJia Electric Scooter

Xiaomi MiJia Electric Scooter

ENERGIJOS REGENERAVIMO SISTEMA

Į MiJia Xiaomi paspirtuką įrengta energijos regeneravimo sistema, kuri yra naudojama aukštos klasės automobiliuose. Jeigu jus gyvenate toje vietovėje, kur yra daug pakilimų, jums nereikės daugiai elektros energijos, kad užvažiuoti į kalną, nes kai važiuosite į apačią galėsite regeneruoti elektros energiją nuo stabdymo.

Paspirtukas turi kombinuotą stabdžių sistemą, kuri yra iš disko stabdžių sistemos ir E-ABS stabdžių antiblokavimo sistemos, kuri užtikrina puikų ir lygų stabdymą. Stabdymo kelias yra trumpas – tik 4 metrai.

Xiaomi MiJia Electric Scooter

Xiaomi MiJia Electric Scooter

XIAOMI MIJIA PASPIRTUKO GREIČIO KONTROLĖ

Xiaomi naudoja unikalų greičio jutiklių algoritmą, MiJia Electric Scooter gali savarankiškai judėti pastoviu greičiu. Važiuojant pastoviu greičiu Jus taupysite akumuliatoriaus elektros energiją.

Xiaomi MiJia Electric Scooter

 

SMART PROGRAMĖLĖ IR INFORMACIJOS VALDYMAS

MiJia scooteris gali prisijungti prie Jūsų išmaniojo telefono per Bluetooth. Išmaniuoju telefonu galite atlikti visus važiavimo koregavimus. „Mi home“ programoje galite matyti esamą greitį, dabartinį baterijos lygį, sukimosi greitį, kelionės laiką ir kai kuriuos kitus rodiklius. Taip pat naudodamiesi telefonu, galite atnaujinti motorolerio programinę įrangą.

Xiaomi MiJia Electric Scooter

Papildoma informacija

Svoris 12.5 kg
Spalva

Balta, Juoda

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Xiaomi Scooter M365 Mijia Paspirtukas Baltas / Juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Populiariausi produktai