Mi Band 4 ir Mi Band 3: sporto apyrankių palyginimas

Mi Band 4 ir Mi Band 3: sporto trekerių palyginimas

Xiaomi ir toliau išleidžia nebrangias, bet įspūdingas sporto apyrankes. Dabar pakalbėsime apie atnaujintą Mi Band 3 versiją – Mi Band 4. Paskutiniosios kartos nešiojamas įrenginys Mi Band 3, tapo vienu iš populiariausiu šio tipo prietaisų ir tai įvyko ne tik dėl žemos kainos. Praeitą mėnesį Xiaomi kompaniją parodė atnaujintą apyrankės versiją.

Iš tikrųjų, labai sunku atrasti kažką panašaus kas turėtų daugiau funkcijų nei Mi Band 3 ir prie tuo pačio kainuotų tiek mažai. Šiuo atveju kompanijai pavyko pasiekti populiarumo visame pasaulyje.

mi band 4 xiaomi new

Nepaisant to, kad Mi Band 3 versija buvo pristatyta vos prieš metus, Xiaomi Kinijoje anonsavo sekantį apyrankės modelį – Mi Band 4.

Kokias naujoves siūlo gamintojas, kaip modelis skiriasi nuo jo pirmtako ir kuo jie yra panašūs – pabandykime tai išsiaiškinti šiame straipsnyje.

Mi Band 4 spalvotas ekranas

Atrodo, kad naujame sporto apyrankės modelyje, daugiausiai pasikeitęs yra ekranas. Iki šiol visi Mi Band produktai turėjo juodai-baltą displėjų – Mi Band 4 pavirto spalvotu.

Mi Band 3 ekrano įstrižainės dydis yra  0,78 colių, o skiriamoji gebą – 128×80. Visi statistiniai duomenys buvo pateikiami tik nespalvotu režimu. Naujame Mi Band 4 naudotojas gauna šiek tiek didesnį ir visiškai spalvotą 0,95 colių ekraną, kurio skiriamoji geba yra 240×120.

Be to, Xiaomi Mi Band 4 turi 77 skirtingus skaitmeninius laikrodžio dizainus. kas leidžia nustatyti apyrankės išorinį vaizdą pagal savo individualų skonį.

Dizainas

Nekreipiant dėmesio į šiek tiek didesnį Mi Band 4 ekraną, iš apyrankės dizaino pusės abudu šie įrenginiai yra labai panašus. Prietaisai atrodo kaip plonos apyrankės ir turi visai nedidelį svorį: nauja versija – 22 g, o Mi Band 3 – 20 g.

Abidvejų apyrankių dirželiai yra pagaminti iš silikono. Juos galima keisti. Be to, naujai versijai idealiai tinka senesnes versijos dirželiai.

Mi Band 3 buvo išleidžiamas su juodu, oranžiniu ir mėlynu dirželiu. Mi Band 4 mes jau esame matę mažiausiai penkių spalvų variantus: juoda, mėlyna violetinė, oranžinė ir smėlio spalvos.

mi band 4 xiaomi avengers

Abidvi apyrankės yra atsparus vandeniui, juos galima nenusiimti kai naudojate dušą, bet jos nėra skirtos intensyvesniam naudojimui vandenyje, pavyzdžiui nardymui.

Abiejuose sveikatos stebėjimo įrenginiuose ekrano apačioje rasite mygtuką, kuriuo pagalba galite “pažadinti” ekraną, o taip pat galite priskirti mygtukui tam tikras funkcijas.

Xiaomi taip pat pasirūpino ribotu Avengers (Marvel Keršytojų) fanų leidimu. Bet ar bus jis parduodamas už Kinijos ribų, vis dar nėra žinoma.

Mi Band 4 privalumai vs Mi Band 3

Žinoma, šių fitneso pagalbininkų galimybės negali būti vadinamos pernelyg ypatingomis, tačiau juose yra visi būtini pagrindai ir net kai kurios specialiosios funkcijos, taip pat jie yra labiau prieinami kainos atžvilgiu, nei kitų, gerai žinomų gamintojų alternatyvos.

Abidvi apyrankės turi beveik vienodą funkcijų pasirinkimą: žingsnių skaičiavimą, širdies ritmo stebėjimą, automatinį įvairių sportinių veiklų stebėjimą (įskaitant bėgimą ir važinėjimą dviračiu). Bet nei vienas iš apyrankių neturi GPS trekerio.

Tačiau naujoji apyrankė gavo specialų jutiklį, kuris tikrai patiks plaukikams. Jis ne tik atpažįsta skirtingus plaukimo stilius, bet ir registruoja 12 duomenų tipų, įskaitant irklavimo greitį ir skaičių.

mi band 4 xiaomi avengers 4

Abudu trekeriai turi galimybę projektuoti išmaniojo telefono duomenys, tokius kaip gaunamus skambučius ir pranešimus. Bet atsakyti pasinaudojus laikrodžiu kaip Apple kompanijos išmaniuoju produktu nėra įmanoma.

Kiekviena apyrankė taip pat turi daug papildomų funkcijų, kurių pagalba galite stebėti miegą, sužinoti orų prognozę, nustatyti žadintuvą ir pan.

Trekeris taip pat turi Xiaomi balso pagalbininko palaikymą, bet ši funkcija neprieinama vartotojams už Kinijos ribų (nedidelis praradimas). Kitas dalykas NFC – galimybė be kontakto mokėti už pirkinius laikrodžio pagalba būtų visai naudinga, tačiau ši apyrankės funkcija irgi neveikia už kylančios saulės šalies ribų.

Autonomija

Už praeito modelio autonomiškumą atsako 110 mAv akumuliatorius, naujo Mi Band 4 akumuliatoriaus talpa yra padidinta – 135 mAv. Pastebėtina, kad norint įkrauti Mi Band 3, kapsulę reikia išimti iš dirželio.

Nekreipiant dėmesio į padidėjusio akumuliatoriaus talpą, gamintojas teigia, kad abu sekimo įrenginiai per vieną įkrovimą gali atlaikyti 20 dienų. Pagal vartotojų atsiliepimus skaičius atitinka tikrovę.

Santrauka

Naujas Mi Band techninių charakteristikų ir galimybių atžvilgiu yra pranašesnis už Mi Band 3, be to, jame yra įmontuotas spalvotas ekranas. O jo kainą daro jį tik dar patrauklesniu.

Jeigu jūs jau turite Mi Band 3, neužsiėmate plaukimu ir jums nėra principingas ekrano spalvingumas, tuo atveju jūs ir toliau galite ramiai sau naudoti šį modelį. Bet jeigu jūs naudojate Mi Band 2 versiją ar senesnę, arba tik planuojate įsigyti kasdieninį sveikatos ir sporto pagalbininką – Mi Band 4 tikrai yra visapusiškai būtinas pasirinkimas.

Mi Band apyrankės

mi.com

Tagged , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *